• Rok szkolny 2021/22

• W roku szkolnym 2021/2022 koordynatorem szkolnego wolontariatu jest Izabela Szewczyk

Wolontariat otrzymał swoje logo i zrealizował kilka ważnych akcji.

Zebraliśmy i przekazaliśmy do Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci kasztany.

Wzięliśmy udział w akcji Pola Nadziei. Zasadziliśmy żonkile na strzelińskim skwerze i przy szkole.

Koordynujemy zbiórkę karmy dla Strzelińskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, oraz akcję Góra Grosza.

W przeprowadzane działania czynnie i chętnie włącza się cała społeczność szkolna.

Bardzo za to dziękujemy!

O wszystkich naszych akcjach przeczytasz na szkolnym facebooku!

Wolontariusze Szkolnego Wolontariatu w roku szkolnym 2021/2022:

Natalia Łątka, Zuzanna Janda,  Katarzyna Bodzioch, Aleksandra Tomaś, Natalia Klich, Klaudia Deperas, Aleksandra Poznańska, Katarzyna Płoskonka, Dawid Furdykoń, Hubert Jakubik, Jakub Łątka, Tobiasz Skrzydłowski, Kamil Wiśniewski.

Zapraszamy do współpracy!

• Kalendarium zada

• Zadania na listopad - grudzień:

- zbieranie kasztanów dla Wrocławskiego Hospicjum Nadzieja

- zbiórka karmy dla zwierząt dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami