• Eucharystyczny Ruch Młodych

ERM-ci to My!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diecezjalny koordynator ERM przekazał zeszyty ERM-ity.

To świetna pomoc dydaktyczna zarówno wykorzystywana do aktywnej pracy podczas spotkań formacyjnych jak i do pracy indywidualnej w domu. Można pokolorować obrazki, uzupełnić krzyżówkę, rozwiązać rebusy, przeczytać „złotą myśl” lub fragment biblijny.

Wraz z opiekunką Basią Zółkowską wykonaliśmy gazetkę ścienną promującą swoją organizację. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na nasz temat!

Nowi członkowie ERM

Pod koniec listopada podczas święta patronalnego ERM, czterech nowych uczniów wstąpiło do naszej grupy, są to: Antoś Zbroński, Amelia Kaczyńska, Zuzia Świerczyńska oraz Natalia Miodek. Otrzymali żółte chusteczki, zeszyty ERM-ity oraz legitymacje.

Gratulujemy Wam i zapraszamy do aktywnej pracy!

Króluj nam Chryste- zawsze i wszędzie!