• Eucharystyczny Ruch Młodych

Po rozpoczęciu nowego roku szkolnego miało miejsce spotkanie formacyjne ERM; było i wesoło,
          i pracowicie. Uczniowie otrzymali kalendarze na nowy rok oraz zakładki do książek. Moderatoka grupy katechetka Barbara Ziółkowska przeprowadziła w klasie IV i V warsztaty promujące wspólnotę Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Z wielką radością witamy 16 uczniów, którzy 21 listopada złożyli ślubowanie i w pełni należą do naszej grupy. Wcześniej uczestniczyli w warsztatach przygotowawczych.

We wtorek, 18 stycznia 2022 r., odbyło się świąteczne spotkanie, podczas którego podzieliliśmy się opłatkiemi złożyliśmy sobie bożonarodzeniowe życzenia. Ponadto dzieci wzięły udział w quizie religijnym i dobrze się przy tym bawiły.

Oczywiście nie zabrakło loterii z nagrodami oraz słodkiego poczęstunku.

Króluj nam Chryste - zawsze i wszędzie!