• Konkursy

• 2018/2019

• Wyniki X Szkolnego Konkursu Wielkanocnego

Już po raz 10 w naszej szkole odbył się Konkurs Wielkanocny. Wśród wielu prac były koszyczki, pisanki, wydmuszki, stroiki, palmy, zajączki, baranki i kartki świąteczne. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym talentem artystycznym i pomysłem o czym świadczą wykonane  piękne prace i ozdoby świąteczne.

Wyniki Konkursu:

I. etap – klasa O i edukacja wczesnoszkolna:

MIEJSCA I:  Maja Ogonowska- kl.0

Aleksandra Misa- kl. II

Nikola Józefowska- kl. I

MIEJSCA II: Kinga Deperas- kl. II

Zuzanna Wojnarowska- kl. II
                              Martyna Flis- kl. 0

MIEJSCA III: Maja Kuriata- kl. I

Aleksandra Długosz- kl. I

Hubert Papierz- kl. III

WYRÓŻNIENIA:

Wojciech Poznański, Dominik Dobrowolski, Wiktoria Kowalska, Tymoteusz Kubisz, Michał Kuriata, Gabriel Sobala, Bartosz Pawłowski, Kamil Łukijańczyk, Klaudia Korkuś, Błażej Kuriata, Maciej Błaszków, Klaudia Sikocińska, Zuzanna Świerczyńska, Maja Humelt, Wojciech Chrul.

II. etap- klasy IV- VIII i III g.

MIEJSCA I:    Natalia Klich- kl. V

Katarzyna Płoskonka- kl.IV

MIEJSCA II:   Kinga Wolniak- kl. VII

Zuzanna Płoskonka- kl. VI

Klaudia Łukijańczyk- kl. IV

Patrycja Pośpiech- kl. IV

Hanna Humelt- kl. IV

MIEJSCA III:      Julia Świerczyńska- kl. V

Klaudia Deperas- kl. V

Zuzanna Misa- kl. VI

Julia Bernacka- kl. VI

WYRÓŻNIENIA:

Łukasz Dobrowolski, Andrzej Smolak, Aleksandra Poznańska, Patryk Łukijańczyk, Hubert Jakubik, Jan Sikora, Nikola Dudziak, Tobiasz Skrzydłowski, Zuzanna Janda.

Wszystkim uczniom bardzo dziękuję za udział w konkursie i gratuluję  pięknie wykonanych prac- organizatorka konkursu, katechetka Basia Ziółkowska.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

25 marca 2019 roku 26 uczniów naszej szkoły przystąpiło do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II. Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 30 pytań dotyczących ważnych wydarzeń z życia Jana Pawła II. Postać Wielkiego Polaka-Papieża jest nam bliska, gdyż jest to Patron naszej szkoły. Do prac w Komisji zaproszona została Dyrektor Szkoły pani Katarzyna Bielak, nauczycielka języka polskiego pani Magdalena Bisikiewicz oraz katechetka pani Basia Ziółkowska - organizatorka Olimpiady.

Wszystkim uczniom gratulujemy udziału w Olimpiadzie, a ogólnopolskie wyniki ogłoszone zostaną pod koniec maja.

Znamy LAUREATÓW Wielkiego Testu Biblijnego:

Pod koniec lutego uczniowie naszej szkoły przystąpili do pisania testu z wiedzy o  Ewangelii świętego Marka. Test I poziomu rozwiązywali uczniowie klas IV i V a II poziomu uczniowie klas VI, VII, VIII i III gimn. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i wielu z nich otrzymało zaszczytny tytuł Laureata.

Oto oni:

Klasa IV: Katarzyna Płoskonka, Andżelika Siwczyk, Hanna Humelt, Jan Sikora, Krzysztof Owczarek, Maksymilian Lang, Aleksandra Poznańska.

Klasa V: Natalia Łątka, Błażej Bartecki, Natalia Klich, Tomasz Plewak.

Klasa VI: Zuzanna Płoskonka, Nikola Dudziak, Madison de Moor.

Klasa VII: Michał Mróz, Alan Bartczak, Marcel Rusin, Aleksandra Burek, Łucja Druker, Kinga Wolniak, Emilia Cuker, Aleksandra Każura.

Klasa VIII: Katarzyna Wojtas, Joanna Ławniczek, Miłosz Józefowski, Marta Mularczyk.

Klasa III gimn.: Łukasz Dobrowolski, Magdalena Długosz.

Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród odbyła się 13 marca 2019 roku. Dyrektor Szkoły,  pani  Katarzyna Bielak, wręczając dyplomy, gratulowała sukcesu każdemu uczniowi. Podziękowała także organizatorce Testu, katechetce - pani Basi Ziółkowskiej.

Wszystkim LAUREATOM tegorocznego Testu Biblijnego gratulujemy!!!

Wyniki Szkolnego Konkursu Różańcowego – październik 2018

Po raz czwarty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Różańcowym, który polegał na wykonaniu różańca z dowolnych materiałów. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, bogatymi pomysłami i zdolnościami manualnymi. Piękne różańce powstały z: kasztanów, orzechów, makaronu, słonecznika, cukiereczków, śrubeczek, kukurydzy, żołędzi, kolorowych wełnianych pomponików, koraliczków, różyczek itp. Komisja konkursowa miała ogromny dylemat i przyznała wiele wyróżnień
            i miejsc.

Wyniki w kategorii klas 0-III

I miejsca:

Maja Humelt, Zuzanna Wojnarowska, Nikola Józefowska

II miejsca:

Filip Pluta, Zofia Romelczyk, Wiktoria Kowalska, Klaudia Korkuś

III miejsca:

Kamil Łukijańczyk, Maja Kuriata, Michał Kuriata, Aleksandra Długosz, Oliwia Wolańska.

Wyróżnienia:

Zuzanna Świerczyńska, Błażej Kuriata, Wojciech Poznański, Kinga Deperas, Aleksandra Dobrowolska, Bartosz Pawłowski.

Wyniki w kategorii klas IV-VIII

I miejsca:

Julia Kubisz, Grabowska Natalia, Świerczyńska Julia, Michał Dorczyński

II miejsca:

Bartosz Brudnicki, Aleksandra Poznańska, Katarzyna Płoskonka

III miejsca:

Klaudia Łukijańczyk, Patryk Łukijańczyk

Wyróżnienia:

Patrycja Pośpiech, Natalia Klich, Klaudia Deperas, Nikola Dudziak, Zuzanna Janda

WSZYSTKIM UCZNIOM GRATULUJEMY !!!!!!

Pani Dyrektor Katarzyna Bielak, wręczając dyplomy, pogratulowała uczniom ciekawych pomysłów
            i starannie wykonanych prac.

Katechetka Barbara Ziółkowska podziękowała uczniom za liczny udział w Konkursie, a także serdecznie dziękuje Rodzicom, którzy pomagali dzieciom przy wykonywaniu różańców.

Wszystkie osoby, biorące udział w konkursie, otrzymały jednakowe upominki oraz słodycze.

Sponsorem nagród była Firma Green Install Pani Anny Bulak oraz Parafia Kuropatnik.