• To było wyjątkowe spotkanie!

W czwartek, 7 października, udaliśmy się do Częstochowy na XXI Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. W kilkutysięcznym tłumie na jasnogórskich błoniach znaleźli się także uczniowie z klasy VII i VIII, którzy razem z panią Barbarą Ziółkowską, panią Izabelą Szewczyk oraz z księdzem proboszczem Tadeuszem Polanem, godnie reprezentowali naszą szkołę. Dumnie dzierżyli w dłoniach sztandar i flagę gminy Strzelin. Podczas uroczystości panowała wyjątkowa atmosfera – twarzyszyła nam wspólna modlitwa, radosne śpiewy i poczucie bliskości naszego Świętego Patrona. Po Mszy świętej odwiedziliśmy jeszcze kaplicę z cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej, aby oddać jej pokłon.

Za pomoc w organizacji wycieczki i wszelką życzliwość dziękujemy pani dyrektor Katarzynie Bielak. Pani kierownik Ani Zbrońskiej dziękujemy za przepyszne rogaliki, a Radzie Rodziców za sfinansowanie naszej pielgrzymki.

W drodze powrotnej, zgodnie z tradycją szkolnych wycieczek, nie zabrakło czasu na wizytę w restauracji fast-food :)

• zDolny Ślązak 2021/22

• Poniżej przedstawiamy harmonogram konkursów przedmiotowych w tegorocznej edycji konkursu zDolny Ślązak.

Zapisów na poszczególne konkursy można dokonać u nauczyciela przedmiotu.

• Zbieramy kasztany dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

• Kochani!

Zachęcamy do udziału w akcji KASZTANKI DLA HOSPICJUM, która polega na .. zebraniu jak największej ilości kasztanów i dostarczeniu jej do nas.

Zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców do włączenia się w pomaganie.

Kasztany zbieramy do 4 października.

Potem zostaną przekazane do hospicjum.

• Grafik basenowy

• wrzesień

klasy 1, 2, 3 -  1 października (piątek)

klasa IV -  27 września (poniedziałek)

klasa V - 29 września (środa)

klasa VI - 27 września (poniedziałek)

klasa VII -  28 września (wtorek)

klasa VIII - 30 września (czwartek)

• Opłaty za obiady

• Szanowni Państwo, przypominamy, że opłaty za obiady powinny być wykonywane do 15 dnia każdego miesiąca wyłącznie przelewem na konto:

81 9588 0004 0000 2264 2000 0710

Proszę  nie zaokrąglać kwot podanych przez panią intendentkę.

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka.

• Zebrania z wychowawcami

• Zebrania z wychowawcami klas odbędą się 14 września 2021 r. o godzinie 17.30.

Tego samego dnia o g. 18.30 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców.

Prosimy o zachowanie procedur bezpieczeństwa i obecność jednego z rodziców/opiekunów dziecka.

• Rozpoczęcie roku szkolnego - ważne!

• 1 września zapraszamy wszystkich uczniów na na apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22.

Uczniowie oddziału przedszkolnego i klasy 1 mogą przyjść na apel z jednym rodzicem lub opiekunem

Po uroczystym  apelu w sali nr 12 odbędzie się krótkie spotkanie
              z wychowawcą klasy 1.

Z uwagi na przepisy sanitarne prosimy, by na spotkaniu obecny był tylko jeden rodzic lub opiekun dziecka.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

• Dowozy poranne:

8:10 Gościęcice Średnie (przystanek na żądanie)

8:11 Gościęcice Średnie

8:12 Gościęcice Górne

8:15 Kuropatnik

8:20 Kaczerki

8:10 Głęboka

8:13 Biedrzychów

8:00 Karszówek

8:05 Żeleźnik

8:10 Muchowiec

Odwozy: 10:15

• Informacja Marszałka Województwa Dolnośląskiego

• W trosce o stan psychiczny dzieci i młodzieży spowodowany pandemią, prowadzone są działania na rzecz upowszechniania wiedzy o zdrowiu psychicznym oraz miejscach, gdzie można otrzymać profesjonalną pomoc. W związku z tym przekazujemy listę ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej z terenu województwa dolnośląskiego, które nieodpłatnie i bez konieczności posiadania skierowania udzielają pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży. Dzięki uzyskaniu szybkiej i ogólnodostępnej pomocy można zapobiec pogorszeniu zdrowia uczniów i uniknąć hospitalizacji, która jest trudnym doświadczeniem dla młodej osoby.